Vytvořeno 17.10.2015 22:17
17.10.2015 Highlander 2015
MIXY - MUŽI      8 kontrol
1,5km běh, 48km MTB, 6km OB, lezení, střelba z luku, kánoe 2 okruhy protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Hrnčíř + Panoch           NNN5291 C Neregistrovaní                 347.33         
 2. Boudný + Buček            NNN5293 C Neregistrovaní                 365.33   +18.00
--------------------------------------------------------------------------------------
 
 
 
                                                            Vytvořeno 17.10.2015 22:17
17.10.2015 Highlander 2015
MUŽI      8 kontrol
1,5km běh, 48km MTB, 6km OB, lezení, střelba z luku, kánoe 2 okruhy protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Chaloupský David          NNN5218 C Neregistrovaní                 256.58         
 2. Nývlt Martin              NNN5213 C Neregistrovaní                 257.52   + 0.54
 3. Obuškevič Jan             NNN5241 C Neregistrovaní                 260.19   + 3.21
 4. Ďoubal Jan                NNN5228 C Neregistrovaní                 271.54   +14.56
 5. Kurz Pavel                NNN5227 C Neregistrovaní                 273.19   +16.21
 6. Vaněk Tomáš               NNN5229 C Neregistrovaní                 275.25   +18.27
 7. Protiva Tomáš             NNN5210 C Neregistrovaní                 300.31   +43.33
 8. Paloncy Pavel             NNN5237 C Neregistrovaní                 302.38   +45.40
 9. Hájek Adam                NNN5230 C Neregistrovaní                 314.00   +57.02
10. Tesař Tomáš               NNN5240 C Neregistrovaní                 333.07   +76.09
11. Dvořák Tomáš              NNN5236 C Neregistrovaní                 337.01   +80.03
12. Henek Michal              NNN5212 C Neregistrovaní                 342.27   +85.29
13. Macek Ondřej              NNN5248 C Neregistrovaní                 370.09  +113.11
14. Kasal Vít                 NNN5219 C Neregistrovaní                 372.18  +115.20
15. Talavašek Kamil           NNN5247 C Neregistrovaní                 374.32  +117.34
16. Bulant Martin             NNN5222 C Neregistrovaní                 374.49  +117.51
17. Kučírek Tomáš             NNN5232 C Neregistrovaní                 380.53  +123.55
18. Smolík Jan                NNN5217 C Neregistrovaní                 386.36  +129.38
19. Klaška Pavel              NNN5231 C Neregistrovaní                 405.08  +148.10
20. Trtílek Jan               NNN5233 C Neregistrovaní                 410.07  +153.09
21. Vavrda Lukáš              NNN5220 C Neregistrovaní                 413.03  +156.05
    Kyncl Jan                 NNN5246 C Neregistrovaní                  Vzdal         
    Kratochvíl Daniel         NNN5242 C Neregistrovaní                  Vzdal         
--------------------------------------------------------------------------------------
 
 
 
                                                            Vytvořeno 17.10.2015 22:17
17.10.2015 Highlander 2015
ŽENY      8 kontrol
1,5km běh, 40km MTB, 5km OB, lezení, střelba z luku, kánoe 1 okruh  protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Karochová Simona          NNN5083 C Neregistrovaní                 230.38         
 2. Štursová Martina          NNN5086 C Neregistrovaní                 248.54   +18.16
 3. Ryantová Jana             NNN5081 C Neregistrovaní                 290.54   +60.16
 4. Skalická Krystína         NNN5089 C Neregistrovaní                 292.58   +62.20
 5. Kovaříková Tereza         NNN5088 C Neregistrovaní                 300.11   +69.33
--------------------------------------------------------------------------------------
 
 
 
                                                            Vytvořeno 17.10.2015 22:17
17.10.2015 Highlander 2015
VETERÁNI      8 kontrol
1,5km běh, 48km MTB, 6km OB, lezení, střelba z luku, kánoe 2 okruhy protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Urban Hynek               NNN5256 C Neregistrovaní                 302.07         
 2. Klaška Jan                NNN5254 C Neregistrovaní                 350.37   +48.30
 3. Klaška Pavel              NNN5255 C Neregistrovaní                 423.06  +120.59
 4. Sochor Jindřich           NNN5251 C Neregistrovaní                 467.15  +165.08
--------------------------------------------------------------------------------------
 
 
 
                                                            Vytvořeno 17.10.2015 22:17
17.10.2015 Highlander 2015
MIXY - MUŽ + ŽENA      8 kontrol
1,5km běh, 40km MTB, 5km OB, lezení, střelba z luku, kánoe 1 okruh  protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Pruner + Pachmanová       NNN5013 C Neregistrovaní                 238.53         
 2. Sedlák + Blažková         NNN5011 C Neregistrovaní                 344.29  +105.36
--------------------------------------------------------------------------------------
 
 
 
                                                            Vytvořeno 17.10.2015 22:17
17.10.2015 Highlander 2015
SPEED      4 kontrol
1,5km běh, 48km MTB, střelba z luku, kánoe 2 okruhy                 protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Pospíchal Roman           NNN5003 C Neregistrovaní                 241.17         
 2. Bula Roman                NNN5004 C Neregistrovaní                 261.46   +20.29
 3. Roubal Stanislav          NNN5005 C Neregistrovaní                 282.46   +41.29
--------------------------------------------------------------------------------------
 
 
17.10.2015 Highlander 2015
Děti – dívky a hoši do 5 let
horské kolo/odrážedlo, orientační běh, střelba z luku
1. Curdová Marie        7:33
2. Lisa Krystian       10:01
3. Jileček Dalibor     10:54
4. Dočkal Prokop       14:32
5. Korecká Eva         (bez některých disciplín)
6. Pokorný Lukáš       (bez některých disciplín)
 
Děti – hoši do 6 let
běh, horské kolo/koloběžka, orientační běh, střelba z luku
1. Hofhanzl Antonín    8:03
2. Dočkal Matouš       8:36
3. Jileček Radovan    11:17
 
Děti – hoši do 8 let
běh, horské kolo, orientační běh, střelba z luku
1. Prášil Jakub       (o 1/2 kola pozdější start)
2. Sochor Šimon 
3. Pokorný Ondřej
4. Venhauer Štěpán
5. Kos Ondřej
6. Curda Lukáš
 
Děti – dívky do 9 let
1. Sylva Oranyová, Mácová Bára
2. Vítková Hana
 
Děti – dívky a hoši do 13 let
1. Venhauer Vojtěch   7:43
2. Prášil Tomáš       8:05
3. Vítek Matěj        9:34
4. Máca Dominik      10:14
5. Racková Nikola    10:40
6. Kosová Anna       11:13 (o 1/2 kola pozdější start)